Jump to content

Заходи на огонек)


marakaria

Recommended Posts

1mkA, меня Анна зовут)

Дмитрий. Все так погано? Якими долями занесло в вов? Не думав що дівчата захоплюються подібного роду іграми. Та й не їх це - в ігри грати. :wink:

Link to comment
Share on other sites

1mkA, Дмитрий, очень приятно познакомится) почему же девушки не могут увлекаться такими играми? это своего рода отдых) ко всем прочему я пока в отпуске))) время много свободного)
Link to comment
Share on other sites

1mkA, Дмитрий, очень приятно познакомится) почему же девушки не могут увлекаться такими играми? это своего рода отдых) ко всем прочему я пока в отпуске))) время много свободного)

Відпочивати потрібно на різних курортах, а не сидячи біля монітора. У мене наприклад є невоплотімая на даний момент мрія - злітати на Мальдіви. От тільки біда - немає з ким, а одному там робити нічого. Але мабуть нам не зрозуміти один одного. Бо різні погляди на відпочинок.

 

Просто не зрозуміло чим може привабити дівчину даного роду гра, як вов.

 

- - - Добавлено - - -

 

нит! мне паспорт только через год дадут.

Вимагаємо цицьок!

Link to comment
Share on other sites

1mkA,ВОВ-для меня ностальгия) я просто в годы своего студенчества в нее играла) а если подумать чем может привлечь девушку такая игра-то много чем))) не всем же в sims играть))) общение в игре-не маловажный фактор, всегда приятно побегать по Азероту в хорошей компании ;)

 

- - - Добавлено - - -

 

За "показати цицьки" стаття не світить. Показовий.
бедный, ты же потом будешь бояться уснуть)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 95 Guests (See full list)

×
×
  • Create New...