Jump to content

Можно ли открыть хардкор-гильдию?


Recommended Posts

Posted

Мои товарищи по команде и я попробовали режим хардкор, он действительно очень сложный. Не могли бы открыть возможность создавать гильдии? Я думаю, это могло бы немного помочь с прокачкой.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...