ABOBA Posted 1 hour ago Posted 1 hour ago (edited) Багу 10000 лет вроде,так давно. Не думал макросы просто сделать?) Edited 1 hour ago by ABOBA
протон Posted 1 hour ago Author Posted 1 hour ago (edited) 53 минуты назад, ABOBA сказал: Багу 10000 лет вроде,так давно. Не думал макросы просто сделать?) хороший совет, спасибо. Но есть лимит на макросы, и у меня всего 1 ячейка пустая)) Есть варианты расширить лимит макросов? Edited 57 minutes ago by протон
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now