Jump to content

пропадают с панели масс ресс и ги банк после релога


Recommended Posts

Posted (edited)

Багу 10000 лет вроде,так давно. Не думал макросы просто сделать?)

Edited by ABOBA
Posted (edited)
53 минуты назад, ABOBA сказал:

Багу 10000 лет вроде,так давно. Не думал макросы просто сделать?)

хороший совет, спасибо. Но есть лимит на макросы, и у меня всего 1 ячейка пустая)) Есть варианты расширить лимит макросов?

 

Edited by протон

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...