Jump to content

Guilda romaneasca?


mysteriousdots

Recommended Posts

E o guilda romaneasca pe Fun. Se cheama Mafia Romana, un nume de cacat dupa parerea mea.

E o comunitate de romani, dar mai bine va axati pe cele englezesti. Au mai multi oameni si sunt mai active, mai durabile, pe cand o guilda de 6 romani se poate destrama oricand.

Link to comment
Share on other sites

Intrebarea a fost daca este guilda romaneasca, daca vrei si pve joci pe x10 sau x100 iar daca vrei numai pvp atunci pe fun. Dar daca toti o sa gandim ca nu jucam cu romanii ca se poate destrama normal ca nu se formeaza guilda romaneasca .... mysteriousdots mai bine scriai asa vreau guilda romanesca write me adresa de meail si formular tipizat: cine ce stie sa joace, daca joaca doar un main char poate sa fie bun acum sau cu timpul daca joaca de toate si nimic bine .... no comment:)...
Link to comment
Share on other sites

Eu am vrut sa fiu realist. Pe Fun, majoritatea gildelor se destrama repede, mai ales cele bazate pe comunitati mici. Aici, in pandawow, ma indoiesc ca avem mai mult de 50 de romani, iar aia sunt imprastiati pe 3 realm-uri.

Nu iti ziceam sa nu cauti guilda romaneasca, doamne fereste, ci doar te sfatuiam sa gasesti una mai mare, mai activa, mai stabila. La o adica, degeaba esti in guilda de romani daca esti singur online toata ziua, nu crezi? In fine, sper sa-ti gasesti ce cauti. Io, unul, sunt atat de satul de romani in jocuri ca nu vreau sa am nimic de-aface cu ei. Ma mai intreaba cate unu` in joc daca sunt roman si-i raspund in engleza, prefacandu-ma ca nu inteleg ce imi spune. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Propun sa se faca o guilda romaneasca pe realmul 10x.PVE only.

 

 

Vreau sa te rog sa imi dai wisp pe Redsfel pentru a discuta in legatura cu crearea unei guilde romanesti pe 10x ! Desi cred ca mai bine ar fi sa facem una internationala cu canal separat pentru lb. Romana! Priestul meu este full pve Heal 504 ilvl ma rog cu staf pvp!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...