Jump to content

Българи


wildmas7err

Recommended Posts

To do togova shte sa pusnali servera :D Nqkoi ot vas shte se mesti li tam?

 

Някой замислял ли се е за молтен че преди 1 седмица ако не се лъжа пуснаха драгон соул при положение сървъра от колко време е ако работят със същата скорост и по моп може да играем до 2020

Link to comment
Share on other sites

Някой замислял ли се е за молтен че преди 1 седмица ако не се лъжа пуснаха драгон соул при положение сървъра от колко време е ако работят със същата скорост и по моп може да играем до 2020

 

Molten imat ot wotlk i cataclysm core,kadeto sa fixvali i starite neshta.Samo nqkoi promeni sa napravili i sa pusnali vsi4ko ot vanilla-cataclysm.Na mop te shte fixvat oshte ama si trqbva vreme.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да е така. А и плюс това МОП няма кой знае какъв ПвЕ контент, така че се надявам да стане бързо. Най-важното е да се оправят бъговете по героите и да има баланс.
Link to comment
Share on other sites

Надявам се да е така. А и плюс това МОП няма кой знае какъв ПвЕ контент, така че се надявам да стане бързо. Най-важното е да се оправят бъговете по героите и да има баланс.

 

Balans v MoP.Takova ne sam 4uval.

Link to comment
Share on other sites

Да бе прав си. И без това не ти трябва умение за повечето класове...

 

Аз играя и в х100 и във фъна.

В х100 имам фрост маг(undead) ама не го играя от доста време(защото не мога xD)

във фъна съм с енх шаман алианс.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Едно благодаря,аз им изпросих раздела за българи :) гледам гледам все некви аржентинци аборигени румънци па бг форум секция няма и писах да направят и ето направили :) мен ми е интересно кога ще има нови фиксове и защо админа не изкарва чейнж лог вече на 2 седмици.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Очаквам с най голямо нетърпение 5.4.8 патча.. дано закъснялото и обещано време от джъстер да го оправдае. В момента не ми се играе, защото няма какво да се прави..
Link to comment
Share on other sites

Дано поне да оправят енх шамана :Х

За какво им е?

Аз ходя на батълграунди на една база сам ги трепя.

А и не правят толкова голям дамаг,само ги стънвай или фирвай или каквото имаш там,и ако си използват тринкета веднага ги silencни.Ако не можеш,просто ги пребий а и ги дръж на далече както и кучетата им.

Link to comment
Share on other sites

Мене не ме трепят толкова ;)

Дмг ни е доста малък и някои прокове не работят, ама пак си го играя класа :dance:

И все пак трябва да го оправят. Бъгав е тука.

Link to comment
Share on other sites

Мене не ме трепят толкова ;)

Дмг ни е доста малък и някои прокове не работят, ама пак си го играя класа :dance:

И все пак трябва да го оправят. Бъгав е тука.

То кое не иска оправяне май няма клас който да работи без бъгове.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...