Jump to content

Българи


wildmas7err

Recommended Posts

То кое не иска оправяне май няма клас който да работи без бъгове.

Да,но все пак тук не си е retail.

Хайде всички да ходим на молтен като го пуснат,че играя от 5 дена и вече са направили 300+фиксове само за този период.А и там цените не са толкова големи,има повече бг-та и са имали катаклисм и лотлк сървър,така че всичко от там работи.Само на warioriте им е бъгнат http://www.db.pandawow.me?spell=1464/slam и прави на левел 18(когато се взима) по 3к.И батълграундите са изключени,също и дънджеоните/рейдовете.

Link to comment
Share on other sites

Да,но все пак тук не си е retail.

Хайде всички да ходим на молтен като го пуснат,че играя от 5 дена и вече са направили 300+фиксове само за този период.А и там цените не са толкова големи,има повече бг-та и са имали катаклисм и лотлк сървър,така че всичко от там работи.Само на warioriте им е бъгнат http://www.db.pandawow.me?spell=1464/slam и прави на левел 18(когато се взима) по 3к.И батълграундите са изключени,също и дънджеоните/рейдовете.

 

Дават ли някаква информация кога ще го пуснат?

Link to comment
Share on other sites

Стромстоут им е реалма на молтен за птр 5.4.2 патч.. със сигурност ще бъде изтрит, а фиксове за него реалм не открих във форума им.
Link to comment
Share on other sites

Стромстоут им е реалма на молтен за птр 5.4.2 патч.. със сигурност ще бъде изтрит, а фиксове за него реалм не открих във форума им.

Има доста фиксове във молтен,просто не ги пишат(или поне във чейндж лога).Всичко ще бъде изтрито.

Чух че ще го пуснат на 15 август,но не е сигурно.Аз и без това сам си баннат тука до 12 август,ама не ми пука за нищо вече в тоя сървър.

Link to comment
Share on other sites

Има доста фиксове във молтен,просто не ги пишат(или поне във чейндж лога).Всичко ще бъде изтрито.

Чух че ще го пуснат на 15 август,но не е сигурно.Аз и без това сам си баннат тука до 12 август,ама не ми пука за нищо вече в тоя сървър.

Защо са те баннали>?

Link to comment
Share on other sites

Като гледам бъг-тракера, не мисля че са фикснали много неща. Но все пак молтен работят повече по ПвЕ и главно куестовете.

Поне казват че ще оставят ЛК и Ката и ще се съсредоточат в/у МОП. Аз "тествах" кyестовете в мългоре и репортвах там :D

Link to comment
Share on other sites

Molten е най-смотания сървър в който съм играл. Arena-Tournament смятат да отварят MoP, ако стане отивам там. Молтен освен да лъжат за това по колко хора имат онлайн друго не могат.

Хайде всички да ходим на молтен като го пуснат,че играя от 5 дена и вече са направили 300+фиксове само за този период.

Мда, мизерни starter куестове, нали?

Link to comment
Share on other sites

Замисляли ли сте се че може би пускат опен бета защото лъгаха че ще излиза юли и всички ги пришпорват така че нямат избор.

Има реалм test server на сайта.Какво ли е?

Spookat,не в х100 съм. #getrekt

Link to comment
Share on other sites

пуснаха 5.4.8 реалма, нужно е да имате 5.4.8 18414 версия на играта, сваляте http://pandawow.ru/files/PandaWoW548.zip и си избирате кое да пуснете 32 или 64 бита (аз съм с 32 бита) и реалмлист с това само

SET locale "enGB"

SET installLocale "enUS"

SET realmlist "logon.pandawow.ru"

също така влезте в cache и errors папките на играта и изтриите всичко вътре

кой/ято има герои/й в фън реалма ще ги види в 5.4.8 птр реалма или ще си направи нови ако няма такива

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...