Jump to content

Българи


wildmas7err

Recommended Posts

Фъна ли ще трият или новия тест реалм, че на тоя админ нищо не му се разбира.

 

Няма да го трият.Тест реалма и всичко в него ще бъде изтрито.Останалите реалми ще бъдат запазени,но на 5.4.8.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля скоро време ако нещтата се оправат в Fun Realma да направа Бьлгарски Гилд Хорда или Алианси, ако не ще се преместа в 100х и ако можете да ме добавите в Бьлгариския Гилд :)
Link to comment
Share on other sites

Аз мисля скоро време ако нещтата се оправат в Fun Realma да направа Бьлгарски Гилд Хорда или Алианси, ако не ще се преместа в 100х и ако можете да ме добавите в Бьлгариския Гилд :)

Аз скоро ще съм ънбаннат и ще направя новия гилд(на х100).След 12ти август ме добави на листа с приятели(име:Firechaos).

Link to comment
Share on other sites

АТ обявиха техния MoP и WoD (когато излезе) сервер, с PvE и PvP. Молтен просто могат да почват да го духат още от сега, даже само един dev в AT е по-добър от целия екип на молтен.
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже как да оправя този проблем? -This accound need to converted to a battle.net account.Please Click Here or go to ........

 

От колко време ти е така? На мен днеска ми стана така.

Link to comment
Share on other sites

Ами явно има проблем със сървъра към някой български доставчици предполагам, защото единствените които имат такъв проблем са Българи. Не виждам целия форум във теми, за това предполагам, че са някой определени доставчици... Аз съм на локален доставчик, и също не мога да влезна, и пропускам много важни ангажименти така.. За това се надявам да съдействате като дадем пълна информация (На кой доставчик сме, и тн.) за да можем да разберем какъв е проблема и до какво се свежда, за да го поправим!
Link to comment
Share on other sites

Не виждам целия форум във теми, за това предполагам, че са някой определени доставчици

 

Тази проблема са среща със много хора на този сървер.

Наверно ви просто не видяхте.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно са объркали нещо или все още работят по сървъра (което е странно понеже статистиката в сайта постоянно се променя). Аз също съм на Виваком, но мой приятел не е, но не може да се свърже със сървъра. Edited by ivoshowdown
Link to comment
Share on other sites

Тази проблема са среща със много хора на този сървер.

Наверно ви просто не видяхте.

Не съм сигурен дали говорите на развален български или със преводач, но това няма значение, защото е важно да се разбираме какво говорим.

Ако това което казвате е вярно, и други също имат проблеми, които не са българи, значи Автентикатора (Authenticator) може да е повреден, както някой каза във другата тема.

Link to comment
Share on other sites

Направих си един опит, в квартирата има безжичен на Виваком, чрез който не успях да се свържа към сървъра. Пуснах в действие мобилния от М-тел и еврика! Явно проблема е само за някой доставчици на интернет, дали са попаднали в някакво ограничение по IP, маска, не съм сигурен но определено има ограничение и то за определени доставчици.
Link to comment
Share on other sites

Така, имам добри и лоши новини. Туко що разгадах къде е проблема, но не знам какъв точно, и кога точно ще бъде оправен.

До утре (предполагам) вече ще се знае (и да се надяваме, че ще е оправен).

До тогава, всички които са на Виваком и Медиком нямат шанс да влезнат във сървъра. Двата доставчика са на една машина и за това е общ проблема.

Проблема е междинен. Не е във Панда-УоУ, нито във доставчиците. Някъде по средата, и до утре администраторите ще са проверили какъв е.

Успях да разбера до къде се свежда всичко, и помогнах на доставчика, който ми съобщи, че днес няма шанс да бъдат оправени нещата, и че сигурно утре ще се оправи.

Поздрави от Death's Sword :)

Link to comment
Share on other sites

Фъна ли ще трият или новия тест реалм, че на тоя админ нищо не му се разбира.

Със сигурност ще изтрият тестовият 5.4.8 реалм и фън реалма ще си остане, понеже така беше преди, когато сървъра премина от 5.0.5 на 5.4.2.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...